درباره ما

درباره ما

مدیریت شرکت مهندسی و بازرگانی راتا تجهیز نوین پارس با بیش از پانزده سال تجربه مفید وسابقه درخشان از شرکتهای فعال در اجرای پروژه های مختلف صنعتی و عمرانی بعنوان تأمین کننده تجهیزات اساسی برق، متالورژی و مواد، مکانیک، ابزار دقیق و سازه های فلزی با در اختیار داشتن نمایندگی شرکتهای مختلف و بزرگ بین المللی و داخلی می باشد.

علاوه بر تأمین تجهیزات مورد نیاز پروژه ها، این شرکت در زمینه های طراحی، مهندسی و اجرا (EPC) در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بصورت فعال مشارکت داشته است. تأمین تجهیزات بویژه در صنعت برق شامل کابلهای فشارقوی، متوسط و ضعیف و کابلهای کنترل و ابزار دقیق، تجهیزات فشارقوی، ترانسفورماتورهای قدرت، تجهیزات روشنایی و تجهیزات ضد انفجار و همچنین در زمینه تجهیزات مکانیکی (ثابت و گردان) و خطوط لوله (انوع لوله، تیوب، شیرآلات و اتصالات) و همچنین ساخت و نصب سازه های فلزی (صنعتی و تجاری)، فعالیت اصلی این شرکت را شامل می گردد.

 گروه تخصصی برق ماشین
گروه تخصصی برق ماشین وظیفه ارائه خدمات تخصصی مهندسی برق در رابطه با انواع نیروگاه های حرارتی شامل نیروگاههای بخار، گازی و سیکل ترکیبی، مخازن سوخت،ایستگاههای گاز و صنایع مرتبط را داراست.
خدمات تخصصی این گروه طیف کاملی از جمله مطالعات اولیه و طراحی پایه، تهیه اسناد فنی و قراردادی، مرور طراحی و طراحی تفصیلی (Detail Design) را در هر یک از موضوعات ذکر شده ارائه می نماید. محدوده ارائه این خدمات از تجهیزات اصلی آغاز و کلیه تجهیزات کمکی و سیستمهای جنبی را در نیروگاه یا تاسیسات صنعتی در بر می گیرد.


تجهیزات فشار قوی و ترانسفورماتور
گروه تخصصی تجهیزات فشار قوی یکی از واحدهای تخصصی و فنی شرکت راتا تجهیز نوین پارس است که وظیفه انجام خدمات مهندسی در ارتباط با سیستم ها و تجهیزات فشار قوی برای پروژه های مرتبط با ایستگاههای تولید، انتقال، فوق توزیع و همچنین پروژه های صنعتی را در ارتباط با مطالعات فاز یک، تهیه مشخصات فنی، مرور طراحی پایه و تفضیلی، نظارت بر ساخت، نظارت بر آزمایشات کارخانه ای و نظارت عالیه بر آزمایشهای راه اندازی را بر عهده دارد.
زمینه های تخصصی فعالیت این گروه شامل موارد زیر می باشد:
• تجهیزات فشار قوی پستهای متداول(Conventional)
• تجهیزات فشار قوی پستهای متداول(GIS)
• طراحی پستهای فشار قوی

راتا تجهیز نوین پارس در قالب 7 بخش تخصصی به صورت یک همکار با تجربه و شایسته، قادر به ارائه خدمات مهندسی پیشرفته در زمینه های نیروگاه، سد و نیروگاه های آبی، خطوط انتقال آب و نیرو و پست های فشار قوی، پروژه های نفت، گازو پتروشیمی و انرژی های تجدید شونده و جدید می باشد. متخصصان شرکت راتا تجهیز نوین پارس توجه خود را به برنامه ریزی و مطالعه جنبه هایی نظیر کارآیی اقتصادی، سازگاری با محیط زیست و نتایج و ثمره های بلند مدت طرح ها و پروژه های مختلف معطوف می سازند و با به کارگیری دانش و تجربیات خود به حفظ پایه ها و بهبود کیفیت زندگی بشر کمک می کنند.


دیدگاه

دستیابی به بالاترین حد از میزان رضایت کارفرمایان چه در ضمینه تأمین چه در ضمینه اجرا و خدمات مهندسی همواره سرلوحه مدیریت و پرسنل مجموعه راتا بوده است.

هدف

هدف مجموعه راتا تجهیز نوین پارس مبتنی بر استفاده از نیروی کار مجرب ایرانی در کنار بهره بردن از تکنولوژی و دانش روز در جهت آبادانی و پیشبرد اهداف ملی بوده است و خواهد بود

Partners

external
external
external
external
external